Kdo jsme

Značka Mamatayoe začala působit v oblasti módy v brzkých devadesátých letech. Její úspěch se šířil skrze celé Španělsko a následně na evropské a mezinárodní úrovni. Mamatayoe nikdy neztratila svůj původní nádech hravé značky, která odkazuje na různé kultury a jejich životní prostředí, vyváženou kombinaci historie a přírody, domácí atmosféru i vůní dálek..

Každá kolekce je inspirována příběhy šesti přátel, kteří vyrůstali v odlišných kulturách a vyprávějí o jejich dětských vzpomínkách, životních příbězích a vysněných cestách za poznáním. Berou nás do ohromujícího světa květin, parfémů nebo vín. Veškeré potisky, výšivky, barvy a detaily jsou tvořeny designerským oddělením se zaměřením na originalitu a unikátní exkluzivitu, která z Mamatayoe činí nápadnou a odlišující se značku.

Struktura každé kolekce Mamatayoe je prezentována šesti přáteli, pocházejících z různých kultur.

Mamatayoe je prezentována v hlavních módních událostech ve světě jako například přehlídky v Londýně, Paříži, Madridu, Lisabonu, Aténách a Tokyu.

Designerský tým je vedený Crisem Gonzalezem, který se podílí na značcce Mamatayoe od jejího začátku. Doplněn je týmem profesionálů, kteří pracují každou sezónu na veškerých detailech kolekce s hlubokou rozvahou a až uměleckou kvalitou designu. Důležitou součástí pří tvorbě nových koklekcí je cestování po celém světě k načerpání ispirace.

Mamatayoe předvádí své kolekce na nejdůležitějších módních událostech světa jako například Pure London, Pret a Porter v Paříži, la Semana Internacional de la Moda v Madridu, Smop Fashion Fil v Lisabonu, Tredz Florida v USA, Supreme v Mnichově a mnoho dalších.

1992 - Vzrušující rozjezd značky Mamatayoe začíná

1998 - Otevírání nových provozoven

2006 - Mamatayoe má předvádění svých produktů v Paříži | Mamatayoe předvádí své kolekce v Japonsku | Představení nové kolekce s názvem Comounaregadera

2008 - Předvádění kolekce v Londýně | Mamatayoe expanduje do "El Corte Inglés". Jedná se o důležitý obchodní řetězec

2010 - Prezentace na módním veletrhu v Miláně a v Kodani

2011 - Ocenění za nejlepší módní značku roku 2010

2012 - Expandování na Australský trh | Mamatayoe vstupuje do řetězce Citistore Hong Kong

2014 - Zmezinárodnění kolekce Comounaregadera

2015 - Expandování do USA | National Fashion Business Excellence Award

Mamatayoe na mezinárodním trhu

Současně se hlavní trhy Mamatayoe nachází ve Francii, Španělsku, Potrugalsku a Itálii a vzrůstají v zemích jako například Japonsko, Irsko, Belgie, Nizozemí, Česká republika, Slovensko, Kanada, USA a tak dál. V těchto státech pečlivě vybírá prodejní místa, tak aby byla dodrženay nabízena veškerá kvalita a originalita značky Mamatayoe.

Mamatayoe se řadí mezi značky s velkým růstovým potenciálem v mezinárodním měřítku s podílem exportu vyšším než 60% z celkového objemu, přičemž se zaměřuje na kvalitu designové produkce ve vlastních zařízeních, která se nachází na území Evropy. Značka Mamatayoe neopomíná svou společenskou odpovědnost a spolupracuje s několika nevládními organizacemi.

Created by Wallis Media